RC1206DR-07620RL
MFR.Part #
RC1206DR-07620RL
JLCPCB Part #
C4048229
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS