RC1206DR-071K3L
MFR.Part #
RC1206DR-071K3L
JLCPCB Part #
C7276327
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS