RC0805JR-7W510RL
MFR.Part #
RC0805JR-7W510RL
JLCPCB Part #
C20163621
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS