RC0805JR-7W24RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805JR-7W24RL
JLCPCB Part #
C6639162
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS