RC0805JR-7W220KL
MFR.Part #
RC0805JR-7W220KL
JLCPCB Part #
C7336082
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS