RC0805JR-1375KL
MFR.Part #
RC0805JR-1375KL
JLCPCB Part #
C7276291
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS