RC0805JR-101M5L
MFR.Part #
RC0805JR-101M5L
JLCPCB Part #
C7276265
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS