RC0805JR-10130RL
MFR.Part #
RC0805JR-10130RL
JLCPCB Part #
C7038345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS