RC0805JR-071M1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805JR-071M1L
JLCPCB Part #
C185278
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS