RC0805JR-0711ML
MFR.Part #
RC0805JR-0711ML
JLCPCB Part #
C483003
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS