RC0805FR-7W21R5L
MFR.Part #
RC0805FR-7W21R5L
JLCPCB Part #
C6165036
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS