RC0805FR-138M2L
MFR.Part #
RC0805FR-138M2L
JLCPCB Part #
C7335930
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS