RC0805FR-1324R3L
MFR.Part #
RC0805FR-1324R3L
JLCPCB Part #
C20162890
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS