RC0805FR-13215RL
MFR.Part #
RC0805FR-13215RL
JLCPCB Part #
C7274595
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS