RC0805FR-079K76L
MFR.Part #
RC0805FR-079K76L
JLCPCB Part #
C273879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS