RC0805FR-073R09L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-073R09L
JLCPCB Part #
C483090
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS