RC0805FR-071M1L
MFR.Part #
RC0805FR-071M1L
JLCPCB Part #
C137577
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS