RC0805DR-0768R1L
MFR.Part #
RC0805DR-0768R1L
JLCPCB Part #
C4183148
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS