RC0603JR-7W3K3L
MFR.Part #
RC0603JR-7W3K3L
JLCPCB Part #
C6164834
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS