RC0603JR-107R5L
MFR.Part #
RC0603JR-107R5L
JLCPCB Part #
C6751941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS