RC0603JR-1020KL
MFR.Part #
RC0603JR-1020KL
JLCPCB Part #
C6378506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS