RC0603JR-0768RL
MFR.Part #
RC0603JR-0768RL
JLCPCB Part #
C163413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS