RC0603JR-0712RL
MFR.Part #
RC0603JR-0712RL
JLCPCB Part #
C246021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS