RC0603JR-0712ML
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603JR-0712ML
JLCPCB Part #
C482769
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS