RC0603FR-7W27KL
MFR.Part #
RC0603FR-7W27KL
JLCPCB Part #
C6962296
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS