RC0603FR-7W25R5L
MFR.Part #
RC0603FR-7W25R5L
JLCPCB Part #
C5842430
Description
-55℃~+155℃ 200mW 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS