RC0603FR-138M2L
MFR.Part #
RC0603FR-138M2L
JLCPCB Part #
C5859511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS