RC0603FR-134M64L
MFR.Part #
RC0603FR-134M64L
JLCPCB Part #
C7038005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS