RC0603FR-104K87L
MFR.Part #
RC0603FR-104K87L
JLCPCB Part #
C4203604
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS