RC0603FR-074K22L
MFR.Part #
RC0603FR-074K22L
JLCPCB Part #
C137713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS