RC0603FR-071M69L
MFR.Part #
RC0603FR-071M69L
JLCPCB Part #
C482647
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS