RC0603FR-071K74L
MFR.Part #
RC0603FR-071K74L
JLCPCB Part #
C482652
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS