RC0603FR-0711K8L
MFR.Part #
RC0603FR-0711K8L
JLCPCB Part #
C185375
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS