RC0603DR-07910RL
MFR.Part #
RC0603DR-07910RL
JLCPCB Part #
C4323512
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS