RC0603DR-0784K5L
MFR.Part #
RC0603DR-0784K5L
JLCPCB Part #
C4200967
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS