RC0603DR-07649RL
MFR.Part #
RC0603DR-07649RL
JLCPCB Part #
C5716984
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS