RC0603DR-075K76L
MFR.Part #
RC0603DR-075K76L
JLCPCB Part #
C859083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS