RC0402FR-0745K3P
MFR.Part #
RC0402FR-0745K3P
JLCPCB Part #
C7334452
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS