RC0603FR-7W1R21L
MFR.Part #
RC0603FR-7W1R21L
JLCPCB Part #
C5842422
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS