RC0603DR-075K11L
MFR.Part #
RC0603DR-075K11L
JLCPCB Part #
C859079
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS