RC0603DR-07523RL
MFR.Part #
RC0603DR-07523RL
JLCPCB Part #
C859063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS