RC0603DR-0733KL
MFR.Part #
RC0603DR-0733KL
JLCPCB Part #
C724008
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS