RC0603DR-0729K4L
MFR.Part #
RC0603DR-0729K4L
JLCPCB Part #
C858956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS