RC0603DR-07267RL
MFR.Part #
RC0603DR-07267RL
JLCPCB Part #
C858941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS