RC0603DR-07249KL
MFR.Part #
RC0603DR-07249KL
JLCPCB Part #
C858932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS