RC0603DR-0722RL
MFR.Part #
RC0603DR-0722RL
JLCPCB Part #
C858924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS