RC0603DR-071M5L
MFR.Part #
RC0603DR-071M5L
JLCPCB Part #
C4162979
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS