RC0603DR-0718RL
MFR.Part #
RC0603DR-0718RL
JLCPCB Part #
C858875
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS