RC0603DR-0714K7P
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603DR-0714K7P
JLCPCB Part #
C5858863
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS