RC0603DR-0711K5L
MFR.Part #
RC0603DR-0711K5L
JLCPCB Part #
C858823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS